• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

118 bin dolarlık telefon isteyen?

118 bin dolarlık telefon isteyen?

Savelli, Android işletim sistemi ile çalışan yeni seri lüks akıllı telefonlarını tanıttı.

Cenevre mücevher markası Savelli tarafından İsviçreli tasarımcı ve finansör Alessandro Savelli'nin öncülüğünde tasarlanan özel Android-akıllı telefonlar satışa sunuldu. 

Savelli’nin her bir lüks akıllı telefonu el yapımı. Cihazın gövdesi 18 – ayar pembe ve sarı altından üretilmiş ve pırlanta kaplı. Cihazın arka kapağı doğal deri, ekranlı ön paneli ise koruyucu sağlamsafir camla kapatılmış. 

Bu telefonu satın alacak olanların çok ilgileneceğini sanmıyoruz ama eğer tekniközelliklerini merak ediyorsanız akıllı telefon 32 GB dahili hafıza, ve micro USB yuvasına sahip. CihazBluetooth, Wi-Fi 802.11 B/G, GSM ve WCDMA destekli. 

Yazılım platformu olarak ise yukarıda da söylendiği gibi Android işletim sistemi kullanılmış. Akıllı telefonda tüm kullanışlı uygulamalar, aynı zamanda Google Maps, YouTube ve Gmail yüklü. İşletim sistemi de muhtelemen bu telefona yakışacak, gösterişli bir arayüze sahip olacakşekilde elden geçirilecektir. 

Savelli’nin akıllı telefonlarının sadece 11 versiyonu tanıtıldı. Bu cihazların fiyatı yaklaşık 35 binsterlin. Eğer fiyat aralığını merak ediyorsanız en ucuz telefon 9000$ en pahalı Black Insane modeli ise 118.000$.

Milliyet


2013-12-15 07:02:00 634

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup