• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

4Fellas yaza merhaba diyor

4Fellas yaza merhaba diyor

Erkeklerin vazgeçilmez parçası 4Fellas’tan yaza özel renkli ve zamansız parçalar...

Her sezon olduğu gibi yeni sezonda da şık, eğlenceli ve sofistike ürünleriyle dikkat çeken 4Fellas, yeni koleksiyonunda erkeklerin favori renkleri olan bordo, siyah, mavi ve yeşili kullanıyor. Makrome bilekliklerin ağırlıklı olarak yer aldığı koleksiyonda ‘4 serisi’ ön plana çıkıyor. Markanın sembolü haline gelen 4 rakamı ürünlerde yerini alıyor, makrome ve doğal taşlı bilekliklerin zarif görüntüsüne oyuncu bir hava katıyor.

Geçtiğimiz sezon markada sıkça rastladığımız kurukafalar ve gladyatörler yeni sezonda da yeni renklerle karşımıza çıkarken; leon, balta, toro gibi yeni semboller koleksiyonda dikkat çekiyor. Ürünlerin temelinde her zaman kaliteli materyaller yer alırken, hikayesinde farklı kültürlerin, zamanların ve karakterlerin yer aldığı 4Fellas’ta, her erkeğin kendine göre bir aksesuar bulması mümkün oluyor. Klasik makrome bileklikler romantik erkeklerin ilgisini çekerken, gümüş ve doğal taşlardan yapılmış gladyatör bileklikler casual rock erkeklerin aklını başından alıyor.

Yapımında doğal taşlar, gerçek deriler ve gümüş parçaların kullanıldığı, tamamı el yapımı ürünlerden oluşan 4Fellas takılarında en iyi materyallerin ve işçiliğin kullanılmasına özen gösteriliyor.

‘Ben saatten başka aksesuar kullanmam’ diyen erkeklerin bile radarına girecek olan bu aksesuarlara tüm Vakkorama mağazalarından ve www.4fellas.co adresinden ulaşabilirsiniz.


2016-04-11 12:40:00 754

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup