• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

59 TL'ye tek taş yüzük bu fuarda !

59 TL'ye tek taş yüzük bu fuarda !

Mücevher Fırsat Günleri’nde satılan uygun fiyatlı tek taş ve kolyeler, hediye arayanlar tarafından ilgiyle karşılandı.

Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala ne alacağına karar veremeyenlere sayısız alternatifler sunan Mücevher Fırsat Günleri’nde 59 TL’den başlayan fiyatlarla her bütçeye ve her zevke uygun tek taş yüzükler, kolyeler, yüzükler ve küpeler bulmak mümkün.

Üretici firmaların sezon sonu stoklarını büyük indirimlerle ve taksit imkanıyla sattığı etkinlik halk tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Sevdikleri için değerli ama ekonomik hediye vermek isteyenler, bu fırsatı kaçırmadı, soğuk havaya rağmen kapıda uzun kuyruklar oluşturdu.

Ziyaretçilerden Ünal Kuzu, nişanlısı için tek taş baktığını belirterek, mücevherlerin fiyatlarının çok uygun olduğunu belitti. Hülya Atalay ise, "Annemiz için Sevgililer Günü hediyesi bakıyoruz. Herkesin bütçesine göre takı var. Çok çeşit var onun için seçmek de zor oluyor" dedi.

Firma sahipleri ise, beylere seslenerek, “Mücevher Fırsat Günleri’nde her bütçeye uygun tek taş bulmak mümkün. Her kadının rüyasını süsleyen tek taş hediye etmek isteyen tüm beyleri bekliyoruz” dedi.

15 Şubat Pazar günü sona erecek etkinlik, Harbiye Askeri Müze’de saat 10.30 ile 19.00 saatleri arasında ücretsiz gezilebilecek.


2015-02-14 15:39:00 1638

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup