• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Açlıkla savaşın simgesi: Bradsaw 100 Saatleri

Açlıkla savaşın simgesi: Bradsaw 100 Saatleri

Micahael Kors, açlıkla savaşın simgesi yeni tasarım Bradsaw 100 saatlerini tanıttı.

Michael Kors, dünya çapında yarattığı ve United Nations World Food Programme (WFP) ile birlikte yürüttüğü WATCH HUNGER STOP kampanyasını dahilinde açlıkla savaşın simgesi olarak tasarladığı yeni Watch Hunger Stop Koleksiyonu’na ait  Bradsaw 100 saatlerini  tanıttı. Satılan her saat için 100 tane  ihtiyaç sahibi çocuğa besin değeri yüksek yemek gönderen Michael Kors, Watch Hunger Stop Koleksiyonu satışları ile bugüne kadar dünya çapında ihtiyaç sahibi çocuklara 10 milyon yemek bağışında bulundu. Micahel Kors, bu kampanya için limitli sayıda ürettiği saatleri, markanın her gün artan açlığa karşı savaşa dünya çapında yapmış olduğu desteği kanıtlar nitelikte.

Michael Kors kampanya ile ilgili olarak “Bu koleksiyonu tasarlarken  amacım sadece para toplamak değil aynı  zamanda müşterilerimizi de bu saatlere karşı bir istek yaratmak ve açlığa karşı olan bilinci ve bilgiyi arttırmak. Kampanyamızın 3. Yılındayız ve şimdiden 10 Milyon yemek bağışı yaptık bile.  Siz destekçilerimiz bize ilham ve umut veriyorsunuz, açlıkla savaşımızda yanımızda olduğunuz için çok teşekkür ederiz.” dedi.

aa-045.jpg

Tüm bu duyuruların temelinde 2013 yılında United Nations World Food Programme (WFP) kapsamında Michael Kors tarafından başlatılan “Watch Hunger Stop” bağış kampanyası yatıyor. Michael Kors’un ikonik Bradshaw saatlerinin tasarımından ilham alan Bradshaw 100, iki farklı tarzda üretiliyor ve  bu sene Altın ve Siyah  renkler de üretilen saatlerin içerisinde yer alan Dünya haritası  ile dünyadaki açlığa dikkat çekmeyi hedefliyor. Arrka  tarafında ise Michael Kors’un imzası WATCH HUNGER STOP mesajı ile birlikte yer alıyor. Saatin satışları tüm dünyada Michael Kors butiklerinden  vemichaelkors.com’dan gerçekleştiriliyor. Saatin satışına Türkiye’de ise  Ekim ayı içierisinde başlanacak.


2015-09-09 12:30:00 2155

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup