• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Ahtapot broş ve yüzükler ile dikkat çekin

Ahtapot broş ve yüzükler ile dikkat çekin

Favori'nin bu mücevherleri ile tüm gözler üzerinizde olacak.

Denizin sonsuzluğundan, maviliğinden, huzurundan ilham alan Türkiye’nin 14 ayar altındaki lider firması Favori, ahtapot broş ve yüzük tasarımlarıyla, yaşama sıkı sıkıya tutunan kadınların vazgeçilmezi olacak. 

Altında trendleri belirleyen firma Favori, yeni tasarımları ile deniz canlıları altında hayat buldu. Favori tasarımcıları tarafından uzun çabalar sonucunda oluşturulan bu özel koleksiyonda 90 parça bulunuyor. Bu parçalar içerisinde en dikkat çekenlerden biri ise ahtapot broş ve yüzük. Bir ahtapot gibi sımsıkı yaşama sarılmak isteyenler için tasarlanan ahtapot broş ve yüzük, beyaz ve yeşil altının zarafetini taşıyor. Koleksiyonun parçalarından en öne çıkan ahtapotun 8 kolu da pırlantaya en yakın kıymette olan taşlarla bezendi.

Deniz canlıları içerisinde ayrı bir yeri bulunan, hikayelere konu olan ahtapotlar, altınla harmanlanarak günümüz kadınlarının üzerinde yeniden hayat buluyor. Denizin huzurunu her an hissedebileceğiniz ahtapot broş ve yüzük, hem şıklığınıza şıklık katacak hem de tasarımı sayesinde herkesten farklı olmanızı sağlayacak. Ahtapot broş ve yüzük, kariyer, çocuk, eş derken hayatın bütün alanlarıyla uğraşan ve bunda da çok başarılı olan günümüz kadınlarını anlatıyor. Ahtapot broş ve yüzük, artık günümüz kadınını en kısa yoldan tanımlayan aksesuarlar olacak. 


2014-01-16 03:04:00 1555

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup