• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Altınbaş'tan burçlara özel koleksiyon

Altınbaş'tan burçlara özel koleksiyon

Altınbaş'tan burçlar dünyasına renkli ve zarif dokunuş...

Altınbaş’ın her burcu yansıtan ayrı tasarımı ile, stilinize kendinizden bir iz katacaksınız.  Her bir burcu temsil eden 12 parçalık mücevher koleksiyonunda, renkli taşlar beyaz ve pembe altın ile birleşti.

Altınbaş, 12 burcu sembolize ettiği koleksiyonda; her bir burç için özel tasarımlar sunuyor. Her burcun, farklı stil eğilimleri ve renk tercihleri olmasından yola çıkan koleksiyon; burçlara göre değişen karakteristik özellikleri mücevherlerin büyülü dünyası ile anlatıyor. Her bir burcun, yaşam için derin anlamlar içermesinden yola çıkan marka, kişiselleştirilmiş mücevher akımının da öncü isimlerinden biri olmaya burç koleksiyonu ile birlikte devam ediyor.

KOLEKSİYONU İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Burçların özel dünyasına, özel taşlar ve mücevherler ile romantik bir dokunuş yapan Altınbaş, 12 burcun özelliklerini mücevher tutkunlarına sunuyor.

Koç burcunun pembe mercan taşı; olumsuzlukları ve olumsuz enerjiyi ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Boğa burcunun zümrüt; güven, huzur, ahenk, uyum sağlar. İkizler burcunun yeşil turmalin; negatif kutuplara sahip bir taştır. Duygusal aşırılıklardan arınarak dengelenmenizi kolaylaştırır. Yengeç burcunun pembe turmalin;  kalbinize ağır gelen duyguların ve düşüncelerin yükünün hafiflemesine destek olur. Aslan burcunun mavi topaz;  kuvvetli ve güçlü şifalı taşlardan biridir. Bolluk ve bereket getirdiğine inanılır. Başak burcunun sitrin; başarı getirici olduğuna inanılan bir taştır. Terazi burcunun ametist; nazara karşı koruma sağladığı kabul edilir. Negatif elektrik yükü taşıdığından dolayı; bedendeki fazla elektrik yükünü azaltarak beyin gücünü yükseltir. Akrep burcunun yakut; ruhsal gelişim ve mutluluk duygularını artırır. Yay burcunun safir; inancı güçlendirerek kişiye güven verir. Oğlak burcunun garnet; pozitif enerjisi damarlar için faydalıdır. Kova burcunun akuamarin;  sinirleri yatıştırıcı özelliğe sahiptir. Balık burcunun firuze; sadakat ve dostluğun taşıdır.

Altınbaş, burçlara özel hazırladığı renkli koleksiyonu ile, kendini stili ile yansıtmayı seven, şehirli ve modern kadınları hedefliyor. Altınbaş’ın 12 burcu özel olarak sembolize ettiği tasarımları ile Altınbaş mağazalarında mücevher tutkunlarını bekliyor.


2014-09-13 11:31:00 1364

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup