• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Anneler mücevherini evde temizleyecek

Anneler mücevherini evde temizleyecek

HQ Ultrasonik Mücevher Temizleyicisi yeni nesil anneleri mutlu edecek…

Teknoloji gurmesi Nedis Türkiye, anneler günü alışverişinde son haftaya kalanlara özel hediye önerileri hazırladı.

Ocak 2014’te faaliyete geçen Hollanda merkezli Nedis Türkiye, temsilciğini yaptığı markaların anneler gününe özel ürünlerini açıkladı.

50 ülkede 50 bin perakendeci ve 17 ülke ofisiyle, 300’den fazla markanın temsilciğini yapan Nedis’in anneleri düşünen ürün önerilerinin başında HQ Ultrasonik Mücevher Temizleyicisi geliyor.

Hepimizin bildiği gibi mücevher satın aldıktan sonra bakımına önem vermek gerekiyor. Düzenli aralıklarla mücevherlerimizi temizletmediğimizde eskimiş bir görünüme sahip olabiliyor. Annelerimiz için mücevherlerini temizletmek yorucu olduğu için çoğu kez bunu sizden istiyor olabilir.  HQ Ultrasonik Mücevher Temizleyicisi de burada devreye giriyor. Eğer annenizi mutlu ederken mücevher temizliği mesaisinden de kurtulmak istiyorsanız, HQ Ultrasonic Mücevher Temizleyicisi sizin için ideal bir hediye olacak. Mücevherlerin yanı sıra metal eşyaları da temizleyen HQ Ultrasonic Mücevher Temizleyicisi sonic ses dalgalarını 42.000 hertzde titreşim ile yayıyor ve tozun, kirin tamamen temizlenmesini sağlıyor. Basitçe mücevherleri ve metal eşyaları 610 ml’lik su tankının içine atıyorsunuz ve çalıştırıyorsunuz. Digital zamanlayıcı ile 1 dakikadan 8 dakikaya kadar temizleme süresini ayarlayabilirsiniz.


2014-05-06 13:03:00 648

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup