• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Annesine benzeyene pırlanta hediye !

Annesine benzeyene pırlanta hediye !

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş Merkezi, Anneler Günü’ne özel yarışma düzenledi.

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş Merkezi, Anneler Günü’ne özel düzenlediği yarışma ile birbirine en çok benzeyen anne ve çocuğunu ödüllendirmeye hazırlanıyor.

"Tıpkı annesi…" sözünü çok duyan ve benzerliğine güvenenlerin avantajlı olacağı yarışmada dereceye girenler, pırlanta dahil çeşitli hediyelerin sahibi olabilecek.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin 8 Mayıs’a kadar anne-çocuk birlikte ya da ayrı ayrı çekilmiş fotoğrafları ile başvuruda bulunması gerekiyor. Başvuru için, infomaras@piazzaavm.com.tr e-posta adresine ad, soyad, doğum tarihi ve telefon bilgilerini belirterek, anne ve çocuğu birlikte veya ayrı ayrı çekilmiş fotoğrafların gönderilmesi yeterli oluyor.

Yarışmada dereceye girenler değerli hediyeler kazanacak. Yarışmanın birincisi tek taş pırlanta yüzük, ikincisi Arçelik’ten Sony Video Kamera, üçüncüsü ise yine Arçelik'ten mikrodalga fırının sahibi olacak. Yarışmaya katılmak için ücretsiz bir üyelik sistemi olan Piazza Club üyesi de olmak gerekiyor. Henüz kulüp üyesi olmayanlar Piazza AVM’nin danışma biriminde üyelik formu doldurarak Piazza Club avantajlarından ve ayrıcalıklarından faydalanmaya hemen başlayabiliyor.


2014-05-04 15:18:00 571

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup