• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Ariş Pırlanta'dan annelere özel

Ariş Pırlanta'dan annelere özel

​Ariş Pırlanta kalbimizin pırlantaları annelerimiz için çok özel bir koleksiyon hazırladı.

Anne ve çocuk arasındaki sonsuz sevgiyi yansıtan anlamlı tasarımlar, Anneler Gününe pırlantanın sonsuz ışığını katıyor.

Ariş Pırlanta, bu yıl da Anneler Günü’ne gününe farklı bir ışıltı katacak tasarımlarıyla kalbimizin pırlantalarını unutmadı. Anneler Günü’nü anne ve çocuk arasındaki sonsuz sevgiyi ifade eden özel tasarımlarıyla karşılayan Ariş Pırlanta’nın Sonsuz Sevgi Koleksiyonu’nda göze çarpan birbirine sarılmış anne ve çocuk figürü, derin sevgiyi, bağlılığı, emek ve özveriyi dile getiriyor. Beyaz, sarı ve pembe altının bir arada kullanıldığı her biri elişçiliği tasarımlara sonsuzluğun simgesi pırlantalar eşlik ediyor.

Ariş Pırlanta’nın, anne ve çocuk arasındaki güçlü sevgi bağını anlatan, şık ve anlamlı tasarımları, değerli varlıklarımız annelerimiz için hazırlandı.

Ariş Pırlanta’nın Anneler Günü'ne özel, birbirinden zevkli tasarımları ona bağlılığınızı bir kez daha anlatacak.

Kelt Annelik Düğümü

Ariş Pırlanta’nın Anneler Günü’ne özel tasarımları arasında kökeni 3000 yıl öncesine dayanan ve eski bir Avrupa kavmi olan Keltlerin sembolleri arasında yer alan Annelik Düğümü (Triquestra) de var. Birbirine geçmiş kalplerden oluşan ve anne ile çocuğu arasındaki kutsal sevgiyi temsil eden Annelik Düğümü’nün aynı zamanda bereket, güç ve şans getirdiğine de inanılır.

Kalbimin Işığı

Ariş Pırlanta’nın Anneler Günü’ne özel tasarımlarından biri de Kalbimin Işığı… Anne ile çocuk arasındaki sonsuz sevgiyi anlatan tasarım, yaşamı aydınlatan kopmaz bir bağın öyküsünü anlatıyor.

Sonsuzluk

Ariş Pırlanta’nın Anneler Günü’ne özel tasarımlarından biri de Sonsuzluk Kolyesi… Sınırsız bir sevginin ifadesi olan kolye en kıymetlinize eşsiz bir hediye…


2016-05-05 01:16:00 873

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup