• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Ariş'ten Hayvanlar Alemi Koleksiyonu

Ariş'ten Hayvanlar Alemi Koleksiyonu

Doğanın sunduğu güzellikler ve sevimli dostlarımız hayvanlar, Ariş Pırlanta ile eşsiz mücevherle dönüştü.

Mücevher sektörünün öncü markası Ariş Pırlanta, doğanın sunduğu güzellikleri, sevimli dostlarımızı özel bir koleksiyonda biraraya getirdi. Kediden kuşa, balıktan köpeğe çeşitli hayvan figürlerinin yer aldığı Ariş Hayvanlar Alemi Koleksiyonu, mücevhere dönüşen hayvan formlarıyla ışıldıyor. Altın ve pırlantayla işlenen özel hayvan tasarımları, dünyanın sunduğu güzellikleri ve onların önemini bize tekrar hatırlatıyor. Hayvanların sahip oldukları özelliklerle özdeşleşen sembolik anlamlarını yeniden hatırlayacağınız Hayvanlar Alemi Koleksiyonu, size ve sevdiklerinize birbirinden zarif seçenekler sunuyor.

Kedi

Keyifli, sıcak ve neşeli… Sevimli dostlarımız kediler, pırlantalarla bezenmiş ışıltılı halleriyle vazgeçemeyeceğinizi aksesuarlarınız hale gelecek. Bağımsızlığı, özgünlüğü ve anı yaşamayı temsil eden kedi sembolü ile neşeli, enerjik ve özgür hissetmenin keyfini çıkarın!

Köpek

Koşulsuz sevgi, sadakat, iç görü, koruyuculuk ve iz sürmeyi temsil eden Köpek, en sevimli halleriyle Ariş Hayvanlar Alemi Koleksiyonu’nda...

At

At, asalet, sadakat, özgürlük, azim ve farkındalık sembolüdür. Hayvanlar aleminin asil duruşuyla hayranlık uyandıran üyesiyle kendinizi her zamankinden daha özgür hissedeceksiniz.

Serçe

En iyi bilinen şarkı söyleyen bir kuş olan serçe insanlık anlamında diğer canlılarla paylaştıklarımızı, Dünya’da olan yerimizin kıymetini bilmeyi ve kendi değerimizin farkına varmayı temsil eder.

2-20160623160755.jpg

Tavşan

Tavşan, iyi şans, bereket, başarı sembolüdür. Hayvan dünyasının şirin üyesi tavşanla şansınızın döndüğünü hissedeceksiniz.

5-284.jpg

Fil

Fil, zorlukları aşmayı, özünüzü hatırlamayı, bilgeliği, hafızayı, güvenirliliği, gücü, aileyi ve arkadaşlığı temsil eder. Doğanın güçlü simgelerinden Fil ile içinizdeki gücü yeniden harekete geçirin.

Kurbağa

Kurbağa, şans, şifa, dönüşüm, uyum, hedef için çalışma, negatifliği temizlemeyi ve beklenmeyeni beklemeyi sembolize eder.
Şans, şifa, dönüşüm, uyum, hedef için çalışma, negatifliği temizlemeyi ve beklenmeyeni beklemeyi sembolize eden Kurbağa ile hayatınıza giren mucizeleri kucaklayın…

Kaplumbağa

Kaplumbağa, azim, korunma, danışmanlık, bilgelik ve sabrı sembolize eder. Bilge kaplumbağanın azmi ve sabrıyla topraklanarak, Dünya ana’nın koruyucu ve sevgi dolu enerjisi üstünüze aksın…

Uğur Böceği

Uğur Böceği, iyi şans, bereket ve gerçek aşkın uğurunu sembolize eder. Üstüne konan kişiye iyi şans ve gerçek aşkı getireceğine inanılan Uğur Böceğinin bereketi üstünüzden eksik olmasın!

1-20160623160755.jpg3-888.jpg4-518.jpg6-203.jpg7-130.jpg


2016-06-23 14:03:00 1164

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup