• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Aşkın sembolü: Pembe Kuvars

Aşkın sembolü: Pembe Kuvars

Nevinci, değerli taşlarla bezenmiş yeni tasarımlarıyla karşınıza çıkıyor.

Nevinci  her zevke ve her bütçeye hitap eden biribirinden şık ve gözalıcı değerli taşlarla bezenmiş yeni tasarımlarıyla kadınların gözdesi haline gelecek.

Eros tarafından insanlara sunulduğuna inanılan aşkın sembolü pembe kuvars; Nevinci tasarımlarıyla pozitif enerjisini takı sahipleriyle paylaşarak onların hem mutluluklarını hem de şıklıklarını arttıracak.

Pembe kuvars doğada nadir bulunan bir kuvars cinsidir. Çok eski çağlarda mühür ve sembol yapımında kullanılmıştır. Günümüzde ise oyma biblo, dekoratif süs eşyası ve mücevherat yapımında kullanılır. Rengi Uçuk pembeden gül kırmızısına doğru değişir. Aşk taşı olarak ünlenmiştir.

Beden hücrelerini yeniler, bu suretle hem hastalıkları tedavi eder, hemde bedeni dinçleştirir. İç barışı ve uyumu sağlar. Böbrek, akciğer, karaciğer, kalp gibi organların sistemlerini sağlıklı tutar. Yaraları, anjini, astımı ve görme bozukluklarını iyileştirir. Radyasyonun kötü etkilerinden korur. Depresyon halini ortadan kaldırır ya da en az seviyeye indirir. Kişinin kendisinden hoşnut olmasını ve kendine değer vermesini sağlar. Özgüven duygusu verir. hayatı sevmenizi sağlar.

İşte pembe kuvars kristalinin bilinen diğer faydaları;

-Duygusal dengeleyicidir. Beyin fonksiyonlarını uyarır.

-Güç ve canlılık kaybına karşı koruma sağlar.

-Cep telefonu, telsiz gibi cihazlardan yayılan radyasyonu toplar.

-Zihinsel konsantrasyonu kuvvetlendirir.

-Tene temas ettirerek kıyafet altında taşındığı taktirde, kişiyi diğer insanların negatif enerjisinden korur. Pozitif insanlar içindeyseniz taşınızı görünür şekilde takın. Böylece çevrenizdeki insanların -pozitif enerjisini toplar.

-Baş ağrısını hafifletici özelliği vardır.

-Sindirim ve kan dolaşımı sistemini sağlıklı tutar, hastalanırsa iyileştirir.

-Göz için sağlıklıdır. kartal görüşü ve gücü verir.


2014-09-04 12:30:00 748

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup