• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Atasay Hope Koleksiyonu

Atasay Hope Koleksiyonu

Atasay’ın “Hope” koleksiyonu, zarafetiyle de göz dolduruyor.

Zamansız modayı benimsemiş, romantik, hayalperest ve yenilikçi kadınlar için tasarlanan Belle Atasay’ın “Hope” koleksiyonu; gündüz şıklığını geceye taşıyan stil sahibi kadınları, şıklığı kadar zarafetiyle de göz dolduran ikonik tasarımlarla buluşturuyor.

Yalın bir görünüme sahip entelektüel kadının şehirli hayatından vurgular taşıyan rose quartz yüzük ve küpe, dinginliği detaylarda yansıtırken; üç boyutlu figüratif yapısıyla günün her anında farklı stillerin tercihi oluyor. Altının yarı değerli taşlarla flörtünü zarif ve elegan çizgilerle birleştiren “Hope” koleksiyonu, stiline önem veren çağdaş kadının romantik tarzına ışık tutar nitelikte. Belle Atasay’ın özgün tasarımları, gündüz ve gece kombinlerini renkli ve şık aksesuarlarla bütünleştiren, tutkulu, özgür ve bohem stili seven kadınların unutulmaz anlarının en şık tanığı oluyor.

aa-015.jpg

Özlem Süer’in moda konsepti danışmanlığında, Atasay’ın ödüllü tasarım ekibi tarafından geliştirilen Belle Atasay’ın romantik ve trendy tasarımlarıyla buluşmak için Atasay mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli.


2014-09-08 12:44:00 921

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup