• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Atasay, İstanbul Jewellery Show’da

Atasay, İstanbul Jewellery Show’da

Atasay Mücevherat, birbirinden şık ve göz kamaştırıcı mücevherleriyle bu yıl 41.sigerçekleştirilen İstanbul Jewellery Show’daki yerini aldı.

15 - 18 Ekim tarihleri arasında CNR Expo’da 41’incisi gerçekleştirilecek olan İstanbul Jewellery Show Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı’nda Atasay, yerli ve yabancı perakendecilerle bir araya gelerek dünya mücevher trendlerinin ışığında hazırlanan birbirinden özgün ve şık modellerini sergileyecek.

1. Hall ve A24-44 B23-43 no’lu standlarda ürünlerini sergileyecek olan Türk mücevher sektörünün LoveMark’ı ve bu yıl üst üste ikinci kez Superbrand seçilen Atasay Mücevherat, dünya mücevher trendlerinden yola çıkılarak tasarlanan, her yaşam biçimine ve bütçeye uygun binlerce farklı modeli ve 16 alt markasıyla fuarda ziyaretçileri bekliyor. Atasay Mücevherat’ın, 22 ayar markasına ait özel tasarım tokalı ve tamamı el örgüsü olan 61 sıra Trabzon bileziği ileüzerinde 800 adet pırlantanın yer aldığı mine işlemeli, tamamı el işi olan 105 bin TL değerindeki Vive Le Roi tesbih de fuarda görücüye çıkacak ürünler arasında yer alıyor.


2015-10-17 13:42:00 1570

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup