• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Atasay Nefes Koleksiyonu

Atasay Nefes Koleksiyonu

Zamansız, çekici, feminen, her yaşam biçimine ve günün her saatine hitap eden ikonik mücevher ''neFes'' , Türk mücevher sektörüne getirilen yepyeni bir nefes olacak.

Atasay’ın dünya ikonik mücevherleri arasına girme hedefiyle yola çıktığı projenin figürü, Zeynep Fadıllıoğlu tarafından tasarlandı, Atasay’ın deneyimli ve ödüllü tasarım ekibi tarafından titizlikle işlenerek vücuda getirildi.

1475835284_atasay_nefes_2310tl.jpg

Geleneksel ile modernin özel bir sentezi olan Nefes figürü; tombak ve tezhip sanatlarında sıkça karşımıza çıkan damla formu ile zarif Türk motiflerinden esinlenerek harmanlandı. Zamansız, çekici, feminen, her yaşam biçimine ve günün her saatine hitap eden ikonik mücevher ‘‘neFes’’ , Türk mücevher sektörüne getirilen yepyeni bir‘‘neFes’’olacak. Yeni bir soluk, kendi topraklarımızda doğmuş bir figürün, zarif Türk motifleriyle yeniden yorumlanarak ikonik mücevhere dönüşme hikayesi, dünyaya açılmanın anahtarlarından biri...

1475835298_atasay_nefes_4480tl.jpg

‘‘neFes’’ ile Türk mücevher ustalarının dokunuşları ve deneyimleri, bugünün sade estetik anlayışı ile buluşuyor, geleneksel Türk el sanatlarının sonsuz zenginliği, saf altın, pırlanta ve inciyle göz kamaştıran ikonik bir koleksiyona dönüşüyor.‘‘neFes’’ modern zevklere hitap ederken aynı zamanda bu coğrafyanın zarafetini de yansıtıyor.

1475835289_atasay_nefes_2805tl.jpg

Rose ile yeşil altının cazibesinin eşsiz özel kesim damla ve yuvarlak pırlantalarla, incilerle harmanlandığı bu çok özel ‘neFes’’ in başlangıç koleksiyonu 22 çok özel parçadan oluşuyor. İkonik tasarımlar, farklı formlar ve değişik kullanımlar sunan kolyelerde, bilekliklerde ve küpelerde hayat buluyor.


2016-10-10 14:58:00 1532

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup