• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Atasay’dan 23 Nisan sürprizi

Atasay’dan 23 Nisan sürprizi

23 Nisan coşkusu Atasay mağazalarında tatil kampanyasıyla kutlanıyor.

20 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında Atasay’dan Hello Kitty markalı ürün alışverişi yapanlar, kazandıkları çekilişe katılma hakkı kazanarak Antalya Rixos World Belek Otel’de 3 gece 4 gün tatil fırsatı yakalama şansı elde ediyor.

Hayatınızın en değerli varlığı çocuklarınıza unutamayacağı bir 23 Nisan hediyesi vermeye ne dersiniz? Özel günleri kutlanmaya değer kılan Atasay, çocuklara özel Hello Kitty koleksiyonu ile 23 Nisan coşkusunu çocuklarınız ve sizin için unutulmaz kılıyor. 23 Nisan’a özel kampanya kapsamında, 20 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında Atasay mağazalarından Hello Kitty koleksiyonuna ait çocuk ürünü alışverişi yapanlar, kazandıkları çekiliş hakkı ile Rixos World Belek Otel’de yaz tatili yapma şansı elde ediyor. 100 TL ve katları tutarında yapılacak Hello Kitty markalı çocuk alışverişlerinde geçerli olacak çekiliş hakkı ile; iki yetişkin ve 0 - 11 yaş arası bir çocuk, Türkiye’nin en büyük yaşam ve eğlence parkına sahip Antalya Rixos World Belek Otel’de 3 gece 4 güntatil yapma şansına bir adım daha yaklaşıyor.

Siz de Atasay’a gelin, Hello Kitty’nin birbirinden renkli ürünleriyle hem çocuğunuzu mutlu edin hem de bu yaz ailece keyifli bir tatil geçirme şansı yakalayın! 23 Nisan’da çocuklar için renkli hediye alternatifleri sunan Atasay Kidsy’nin neşeli tasarımlarına en yakın Atasay mağazalarından ulaşabilirsiniz. Kampanyaya katılım için son tarih ise 31 Mayıs!


2016-04-20 16:08:00 853

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup