• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Atasay’dan annelere mesaj var

Atasay’dan annelere mesaj var

En özel anları kutlanmaya değer kılan Atasay’dan, Anneler Günü’ne özel sevgi dolu hediyeler!

Dokunduğu her şeyi güzelleştiren annenizi, Atasay Jou’nun Anneler Günü’ne özel tasarladığı birbirinden anlamlı mesajlar içeren kolyeleri ile mutlu edin.

Anneler Günü’nde en değerli varlığınız annenize unutamayacağı bir mesajla, kalbinizden gelen en özel hediyeyi vermek ister misiniz? En özel anları kutlanmaya değer kılan Atasay’ın, Anneler Günü’ne özel tasarladığı Jou kolyeleri tüm annelerin kalplerini fethedecek. Yedi farklı mesaj içeren kutularıyla her bir kolyeye ayrı bir anlam katan Jou tasarımlarından birini annenize hediye ederek ona unutamayacağı bir Anneler Günü yaşatacaksınız.

atasay+jou+4.jpg

Dokunduğu her şeyi güzelleştiren annelere anne ve çocuğunun ellerini simgeleyen kolye, anne – kız aşkı hep yanınızda olsun diyenlere ucunda minik kalplerin yer aldığı sallantılı kalp kolye ya da “Ellerin Hep Ellerimde Olsun Canım Annem” diyenlere yan yana iki el figürünün yer aldığı Jou Atasay kolye bu Anneler Günü’nde annenizi mutlu edecek alternatifler arasında. Anne – kız aşkı sonsuza kadar diyenler ise kız figürlü çift zincirli kalp kolye, “Dünyanın En Özel Meleği Canım Anneme” diyenlere çift zincirli büyük – küçük kalpli kolye, anne – kız aşkı hep kalbimizde diyenlere üç minik kalpli kolye ya da “Kalbim hep yanında Canım Annem” diyenlere iç içe iki kalbin yer aldığı Jou Atasay kolye, bu Anneler Günü’nde en özel olacak hediyeler arasında.


2015-05-09 10:51:00 717

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup