• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Atasay’dan beştaş kampanyası

Atasay’dan beştaş kampanyası

Pırlantayı Türkiye’de ulaşılabilir kılan Atasay, yeni kampanyası ''Beştaşa Tektaş”la, tüketicileri güvenilir pırlantaya bir adım daha yaklaştırıyor.

Tüm mağazalarında 0.10 karat ve üzeri tüm tektaşlarını uluslararası sertifikalandırma kuruluşu HRD (Elmas Yüksek Konseyi) güvencesinde sunan Atasay’ın, 3 farklı beştaş seçeneği sunduğu yeni kampanyası, 30 Kasım’a kadar devam edecek.

Türk mücevherat sektörünün lider kuruluşu Atasay, yeni kampanyası “Beştaşa Tektaş”la, kampanya dahilinde pırlanta beştaş yüzük alan herkese pırlanta tektaş yüzük hediye edecek. 3 bin 190 TL’den 6 bin 890 TL’ye kadar 3 farklı pırlanta beştaş seçeneği sunulan kampanya, 30 Kasım’a kadar devam edecek.

‘‘Beştaşa Tektaş’’ kampanyasıyla, 0,50 karatlık ve 3 bin 190 TL değerindeki pırlanta beştaşın hediyesi 0,10 karatlık tektaş pırlanta olurken; 0,75 karatlık ve 4 bin 990 TL değerindeki pırlanta beştaşın hediyesi 0,15 karatlık pırlanta tektaş; 1 karatlık ve 6 bin 890 TL değerindeki pırlanta beştaşın hediyesi ise 0,20 karatlık pırlanta tektaş olacak.

Sektöründe çok sayıda ilke imza atan Atasay, “her kadının güvendiği bir tektaşı olmalı” sloganıyla pırlantadaki atağını sürdürmeye devam ediyor. Sektöründe altına getirdiği ayar garantisinin ardından, şimdi de ‘pasaportlu pırlanta’ sürecini başlatan Atasay, tüketiciye daha kaliteli bir hizmet verirken; sektöründe de yeni bir dönemi başlatıyor.

Yaklaşık 4 yıl önce Belçika merkezli ve dünyaca ünlü sertifikalandırma kuruluşu HRD (Elmas Yüksek Konseyi) ile başlayan süreci geçtiğimiz günlerde yeni bir noktaya taşıyan ve tüm mağazalarında satılan 0.10 karat ve üzeri tüm pırlanta tektaşlara uluslararası sertifika kazandıran Atasay, ‘pasaportlu pırlanta’ için bugüne kadar 5 milyon TL değerinde yatırımda bulundu. Mücevherat pazarında dünya normlarında hizmet veren global bir oyuncu olmayı hedefleyen Atasay, ‘pasaportlu pırlanta’ için yılda 2 milyon TL’lik yatırım yapmayı amaçlıyor.

*Kampanya dahilindeki pırlanta beştaş ve tektaş yüzüklerde geçerlidir.


2016-10-25 13:19:00 667

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup