• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Atasay’dan ışıltılı hediyeler

Atasay’dan ışıltılı hediyeler

​Her anı kutlamaya değer kılan Atasay’dan ışıltısıyla göz kamaştıran pırlantalar, Atasay fırsat kataloğunda...

Atasay fırsat kataloğu, kendine, sevdiklerine, yakında düğünü olacaklara fırsat dünyasının kapılarını açıyor. İster küçük bir hatıra, ister mezuniyet hediyesi ya da bir kutlamaya özel ışıl ışıl pırlanta mücevherler uygun fiyat avantajlarıyla Atasay fırsat kataloğunda yer alıyor. Yalnızca pırlanta ve elmas ürünlerin yer aldığı kataloğa özel LovEver, One&Only, Almas, Gifty ve Coronet’in birbirinden şık ürünleri %50’ye varan indirim fırsatıyla satışa sunuluyor.

Katalogda yer alan tektaşlar, beştaşlar, kolye, küpe ve yüzükten oluşan pırlanta setler gibi birbirinden ışıltılı pırlanta ürünler, uygun fiyat avantajlarıyla pırlanta severleri bekliyor. Atasay frısat kataloğu sayesinde göz kamaştırıcı bir elmas tektaş yüzüğe 1890 TL yerine 890 TL’ye sahip olabilir ya da pırlanta kolyeye 1520 TL yerine 990 TL’ye sahip olabilirsiniz. Üstelik en özel anlara şahitlik edecek Atasay pırlanta mücevherlerin 0,10 karattan başlayan tüm tektaşları, dünyada güven ve tarafsızlıkta en geçerli kurum olan HRD mücevher raporuyla sertifikalandırılıyor.

15 Nisan-30 Haziran 2016 tarihleri arasında kampanyaya katılan Atasay mağazalarında yer alacak fırsat kataloğundan seçeceğiniz mücevherlerle siz de ister sevdiklerinizi, isterseniz kendinizi mutlu edebilirsiniz.


2016-05-26 13:50:00 734

*



Paylaş




Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup