• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Atasay’dan Ramazan’a özel kampanya

Atasay’dan Ramazan’a özel kampanya

Sadeliği, doğruluğu, zarafetiyle gelmişten geçmişe ebedi bir dik duruş “Elif”... Bu Ramazan boyunca harflerin en güzeli olan Elif kolye ile maneviyatı boynunuzda taşıyın.

6 Haziran – 5 Temmuz 2016 tarihleri arasında Atasay mağazalarından alışveriş yapan herkese; doğruluk, sevgi, güzellik, bir olan anlamlarını içerisinde barındıran pırlantalı gümüş “Elif” kolye hediye…

En özel anları kutlanmaya değer kılan Atasay, Ramazan ayı güzelliklerle geçsin diye çok anlamlı bir hediye sunuyor… Sevgiliye aşkı, doğruluğu ve yeryüzünden göğe doğru duruşuyla Allah’ı ve onun birliğini temsil eden Arapça’nın en anlam yüklü harflerinden “”Elif” kolye bu Ramazan boyunca Atasay’dan alışveriş yapan herkese hediye.

Anadolu’nun zengin kültüründen beslenerek tarihi değerleri gün ışığına çıkaran tasarımlardan, dünya trendleriyle uyumlu modern tasarımlara kadar birçok seçenek sunan Atasay; şık ve göz alıcı olmanın ayrıcalığını sunuyor.

Ramazan şıklığınızı Atasay’ın birbirinden zarif tasarımlarıyla tamamlamak ve pırlantalı gümüş “Elif” kolyeye sahip olmak için 6 Haziran – 5 Temmuz 2016 tarihleri arasında en yakın Atasay mağazasına ya da shop.atasay.com adresine uğramanız yeterli.

Bu kampanya Atasay mağazalarında 6 Haziran – 5 Temmuz 2016 tarihleri arasında tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden yapılan altın ve pırlantalı ürün alışverişlerinde geçerlidir. Bu kampanyaya Atakulche, tel bilezik, sarrafiye, gümüş ve çelik ürünler dahil değildir. Kampanyada hediye edilecek Elif kolye 925 ayar gümüş olup 0,025 karat H S/I pırlanta içermektedir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Yapılacak alışverişlerde bir fatura için sadece bir tane Elif kolye hediye edilecektir. Bu kampanya özel promosyon fiyatı ile satılan ürünler için geçerli değildir ve başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kullanılamaz.


2016-06-05 13:43:00 946

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup