• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Atasay’dan Ramazan’a özel kampanya

Atasay’dan Ramazan’a özel kampanya

​Sadeliği, doğruluğu, zarafetiyle gelmişten geçmişe ebedi bir dik duruş “Elif”… Bu Ramazan boyunca harflerin en güzeli olan Elif kolye ile maneviyatı boynunuzda taşıyın.

5 Temmuz 2016 tarihine kadar Atasay mağazalarından alışveriş yapan herkese;doğruluk, sevgi, güzellik, bir olan anlamlarını içerisinde barındıranpırlantalı gümüş “Elif” kolye hediye…

En özel anları kutlanmaya değer kılan Atasay, Ramazan ayı güzelliklerle geçsin diye çok anlamlı bir hediye sunuyor… Sevgiliye aşkı, doğruluğu ve yeryüzünden göğe doğru duruşuyla Allah’ı ve onun birliğini temsil eden Arapça’nın en anlam yüklü harflerinden “”Elif” kolye bu Ramazan boyunca Atasay’dan alışveriş yapan herkese hediye.

Anadolu’nun zengin kültüründen beslenerek tarihi değerleri gün ışığına çıkaran tasarımlardan, dünya trendleriyle uyumlu modern tasarımlara kadar birçok seçenek sunan Atasay;şık ve göz alıcı olmanın ayrıcalığını sunuyor.

Ramazan şıklığınızı Atasay’ın birbirinden zarif tasarımlarıyla tamamlamak ve pırlantalı gümüş “Elif” kolyeye sahip olmak için 5 Temmuz 2016 tarihine kadar en yakın Atasay mağazasına ya da shop.atasay.com adresine uğramanız yeterli.


2016-06-27 13:27:00 970

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup