• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Atasay'ın altın çadırı dolup taşıyor

Atasay'ın altın çadırı dolup taşıyor

Geleneksel Altın Çadır Günleri, 3 noktada sadece ikinci gün öğleye kadar yaklaşık 10 bin kişi tarafından ziyaret edildi.

Her yıl merakla beklenen “Geleneksel Atasay Altın Çadır Günleri”nin bugün ikinci günü. On binlerce çeşit altın, pırlanta, gümüş ve çelik ürünün maliyetine hatta bazı ürünlerin zararına fiyatlarla satışa sunulduğu “Geleneksel Altın Çadır Günleri”, düzenlendiği 3 noktada sadece ikinci gün öğleye kadar yaklaşık 10 bin kişi tarafından ziyaret edildi. “Geleneksel Atasay Altın Çadır Günleri”, 7 Aralık Pazar akşamına kadar devam edecek.

İKİNCİ GÜNDE ÜÇ NOKTADA ON BİN KİŞİYE ULAŞTI

Türk mücevherat sektörünün lider kuruluşu Atasay’ın bu yıl 5.’sini düzenlediği Geleneksel Altın Çadır’ın ikinci gününde sadece öğleye kadar; yaklaşık 10 bin kişi ziyaret etti. Şu ana kadar toplam 2 bin 500 ürünün satıldığı Geleneksel Atasay Altın Çadır Günleri’nin ikinci günde Ankara’da ve İstanbul’daki 2 noktada, ziyaretçiler daha çok altın ürünlere ilgi gösteriyor.

Bu yıl Mısır, Fas ve Suriyeli ziyaretçilerin de yoğun ilgi gösterdiği Geleneksel Atasay Altın Çadır’ın İstanbul’daki 2 noktasında, 22 ayarda ağır parçalar en çok satılan ürünler arasında yer alıyor. Geleneksel Atasay Altın Çadır’ı ziyaret eden kadınlar, kendilerini şımartmak adına kolyeden bileziğe, yüzükten küpeye kadar farklı ürünleri satın almayı tercih ederken, erkekler de eşlerinin mutlu olduğunu görmekten oldukça memnun kalıyor.

Dün televizyon haberinde 22 ayar kalın bileziği gören eş, önce kaparo bıraktı daha sonra karısına aldırarak hayalini gerçekleştirdi. Bunun yanı sıra her sene olduğu gibi bu sene de eşler henüz olmayan gelinlerine gelin seti almayı ihmal etmedi.

“Geleneksel Atasay Altın Çadır Günleri” kapsamında bu sene devreye giren www.altincadir.com adresine yoğun ilgi gösteren ziyaretçi sayısı 50 bine ulaştı.

Çadır, 7 Aralık’a kadar 08:30-22:00 saatleri arasında kapılarını açık tutacak.

Altın Çadır Fiyatları

En düşük fiyatlı ürün, 10 TL ile çelik ürün kategorisindeki ION markalı alyans ürünüyken, çadırın en pahalı ürünü olan, markiz ve yuvarlak kesim has zümrüt gerdanlık set ve küpe; 279 Bin TL yerine 179.185 TL’ye satışa sunuluyor. Ayrıca bu set, 44 Bin 795 TL’de hediye para kazandırıyor.

Bunların dışında damla, yuvarlak ve markiz kesim taşlı pırlanta gerdanlık ve küpe seti 262 Bin 960 TL yerine 168 Bin 835 TL’ye satışa sunuluyor. 137 gr. ağır Hint işi 22 ayar gerdanlık olan Asgold gerdanlık ise, 21 Bin 025 TL’den 13 Bin 805 TL’ye inen fiyatıyla Altın Çadır’da ziyaretçilere sunuluyor.


2014-12-06 15:25:00 1001

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup