• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Babalar Günü'ne babalar gibi hediye

Babalar Günü'ne babalar gibi hediye

Favori’nin “Canım Babam” koleksiyonuyla tamamlayabilirsiniz. Favori, her devrin en kıymetli hediyesi altınla, babaları eşsiz kılıyor.

Babalar Günü’nde “Babama ne hediye almalıyım?” telaşı yaşayanlar için Favori, “Canım Babam” koleksiyonunu yarattı. Kalıcı ve eşsiz bir hediye alternatifi sunan “Canım Babam” koleksiyonu, her zevke hitap edecek modellerde tasarlanan kravat iğnelerinden ve kol düğmelerinden oluşuyor. Favori’nin usta tasarımcılarının ellerinde hayat bulan ve sevgiyle birlikte sunulan en özel hediyeler arasında yerini almaya aday “Canım Babam” koleksiyonu, babaların yüzüne kocaman bir gülümseme yerleştirecek.

Sevginin tasarım hali

Türkiye’nin 14 ayar altında lider takı firması Favori, “Canım Babam” koleksiyonuyla sevginin tasarım halini, kol düğmelerinde ve kravat iğnelerinde yansıtıyor. Günün her saatinde rahatlıkla kullanabilecek tasarımlardan oluşan “Canım Babam” koleksiyonuyla, babalar da altının büyülü dünyasını çok sevecek. “Canım Babam” koleksiyonuyla babalara alınabilecek hediye alternatiflerine yeni bir soluk kazandıran Favori sayesinde, babalar kol düğmesi kullanmayı alışkanlık haline getirecek.

Avrupa’nın en büyük ve modern kuyumculuk tesisine sahip Favori, birer sanat eserini andıran ürünlerinin tamamını kendi tesislerinde üretiyor. AB ve TSE standartlarına uygun olarak ömür boyu ayar ve kalite garantisi ile satılan ve Türkiye’nin dört bir yanındaki Favori mağazalarından ulaşılabilen bu seçkin ürünler, uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor.

Birbirinden şık ve zarif Favori ürünlerini incelemek ya da size en yakın Favori mağazasının yerini öğrenmek için www.favori.com.tr web sayfasını inceleyebilirsiniz.

aa-035.jpg

Ürün Fiyatı: 697 TL


2015-06-02 12:57:00 919

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup