• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Belle Atasay'dan hipnoz etkisi

Belle Atasay'dan hipnoz etkisi

Belle Atasay, sürprizleri seven kadınların yaşamlarına şık ve zarif bir kutlama havasında dahil oluyor.

Minimal etkilere sahip modernist bir tavır sergileyen Belle Atasay, sürprizleri seven kadınların yaşamlarına şık ve zarif bir kutlama havasında dahil oluyor.

Dünya moda trendleriyle mücevher gardırobunu oluşturan modern kadının mücevher tutkusu, Belle Atasay tasarımlarında en zarif haliyle kendini gösteriyor. İş hayatından spor şıklığa kadar günün her diliminde anı yakalamak isteyenler için tasarlanan Belle Atasay’ın “Self” koleksiyonu; modern, hafif ve aynı zamanda duruş sahibi mücevherler sunuyor.

a-215.jpg

Belle Atasay’ın kolye ve yüzük tasarımları, altının büyülü dansını yalın ve zarif formlarla buluşturuyor. Detaylardaki farklılık ile yaratılan etkileyici şıklık, hem sade hem de dikkat çekici yansımaların bir arada kullanılmasıyla ortaya çıkan zarafeti gözler önüne seriyor. Farklı geometrik formlar üzerinde konumlanan yeşil turmalin ve quartz taşlarının altının sarı rengiyle uyumu, Belle Atasay kadınını girdiği her ortamda farklı kılacak nitelikte… Pürüzsüz ve minimal formların hakim olduğu “Self” koleksiyonu, yaşamı mücevher formunda yeniden yorumluyor.

atasaybelle1.jpg

Özlem Süer’in moda konsepti danışmanlığında, Atasay’ın ödüllü tasarım ekibi tarafından geliştirilen Belle Atasay’ın çok özel tasarımlarıyla buluşmak için Atasay mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli.


2014-09-16 13:56:00 882

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup