• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Beymen’den Luxury Point...

Beymen’den Luxury Point...

Beymen mücevher tutkunlarına İstinyePark ve Beymen Zorlu mağazalarında yeni hizmete giren Luxury Point ile hizmet vermeye başladı.

Monan, Garrard, Loree Rodkin, Lydia Courteille, Nikos Koulis, Verdi, Casato, Stefan Hafner, Rodney Rayner, Sevan Bıçakçı, Avedis, Nuşa ve Gucci gibi dünyaca ünlü markaları bünyesinde barındıran Luxury Point, mücevher tutkunları için vazgeçilmez bir adres.          

Zarif ve sıra dışı tasarımlarıyla öne çıkan, çoğunluğu tek veya sınırlı sayıda tasarlanan Monan tasarımları, egzotik, mistik ve romantik dokunuşları İstanbul’la birleştirip zengin bir koleksiyon sunan Sevan Bıçakçı ve Kraliyet ailesi için hazırladığı mücevherlerle tanınan Garrard, mücevher tutkunlarının vazgeçilmezi oluyor.

İlham kaynağını içgüdülerinden alan Rodkin, içiçe geçmiş yüzükler, uzun ortaçağ dönemini yansıtan zırh yüzükler tasarlayarak, koleksiyonlarının en anahtar parçalarını oluşturuyor. İddalı ve renkli tasarımlarıyla tanınan Rodney Rayner, birbirinden şık ve sofistike bilezikleriyle öne çıkan İtalyan mücevher markası Verdi ve çiçekli, geometrik, dantelli detayları değerli taşlarla birleştirenStefan Hafner ise yeni klasik dokunuşun izini sürüyor.

Parisli mücevher tasarımcısı Lydia Courteille, çarpıcı figürler, tribal formlar, amazon hayvanlarından oluşan ve her biri farklı bir evrene adanan koleksiyonlarıyla kadınların hayal gücüne odaklanıyor. Geometrik formları renkli taşlarla buluşturan Nikos Koulis ve dantelli formlarıyla tanınan Casato ise modern kadınlara şık alternatifler sunuyor.


2015-03-02 03:25:00 1077

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup