• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Bileğinizdeki yeşil karizma

Bileğinizdeki yeşil karizma

EDOX, özel limitli Dakar koleksiyonunu piyasaya sürdü.

Dünyanın en zor yarışı, sınırları zorlayan Dakar Rallisi'nin resmi zaman tutucusu Edox'un "bıçkın delikanlısı" ChronoDakar, mücadeleye ve her türlü yaşam koşuluna hazır. 

Dakar Ralli Şampiyonası ile birçok ortak noktası olan EDOX dayanıklılık, teknik, sürüş gelişimi ve mükemmelliği ile buluşan özel limitli Dakar koleksiyonunu piyasaya sürdü.

Dakar Rallisi Dünya üzerindeki en zorlu motor sporları etkinliği olup; insan ve makine için yüksek dayanıklılık testi olan, Arjantin, Şili ve Bolivya arasında 9000 km’lik yorucu bir yolculuktur. Ve bu yarışta Buenos Aires bitiş çizgisine ulaşmak için en önemli şey zamanlamadır. Burada sadece saniyeler bile, her aşamada zafer ya da çaresizlik arasındaki fark anlamına gelebilir.

Saniyelerin değerini iyi bile Dünya devi Edox'un Dakar rallisi için sınırlı sayıda ürettiği ChronoDakar, zorlu yaşam koşullarındaki en mükemmel zamanı sunuyor. 

JANT'I KASASINDA, LASTİĞİ KORDONUNDA

Araba tutkunu beyler için özel bir tasarıma sahip olan ChronoDakar, her koşulda ulaşılabilecek büyük yeşil butonuyla kronograf fonksiyonlarına kolay erişim sağlamasının dışında arka yüzesindeki çelik jant ve lastik tekerlek tasarımıyla motor sporlarını ruhunda taşıdığını gösteriyor. 

HEM İŞ TOPLANTISINDA, HEM BİR ÇÖL MACERASINDA

Edox'un diğer tüm saatlerinde olduğu gibi spor saati klasik saat şıklığıyla harmanlayan ChronoDakar, bir iş toplantısında, çıktığınız bir macera turunda da tarzınızı yansıtır. 

Dünya çapında 1000 adet ile sınırlı sayıda üretilen ChronoDakar, Dakar 2015 resmi saatidir.

r-004.jpg

Fiyatı: 5.875 TL


2015-06-13 01:31:00 630

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup