• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Binlerce yılın görkemi mücevherle buluştu

Binlerce yılın görkemi mücevherle buluştu

Şehirli erkeğin mücevher markası Atasay Vive Le ROI, tasarımlarındaki çarpıcı detaylarla erkeklerin şıklığına farklı yorumlar katmaya devam ediyor.

M.Ö. 3000 yılına dayanan görkemin ince detaylarının kusursuz el işçiliği ile hayat bulduğu Vive Le ROI’nin yeni koleksiyonu “Piramit”; stil sahibi erkekler için güç, cesaret ve asaletin simgesi olacak.

Vive Le ROI’nin “Piramit” koleksiyonuna ait eski Mısırlılar’ın piramit ölçüsü olarak kullandıkları ''Kubit'' formundan esinlenilerek tasarlanan ve erkeğin maceracı içgüdüsünü piramit formuyla birleştiren bu özel tasarım kolye, bütün dikkatleri üzerine çekecek.

Piramit form süslemeleri ve hiyeratik el yazısıyla iş hayatına ilişkin tavsiyelerde bulunan bir mektuptan yola çıkılarak tasarlanan kol düğmesi ve mısır piramitlerinden ilham alınarak tasarlanmış yedi farklı yüzük serisi, erkeklerin bu sezon gözdesi olacak. Kenarlarında hiyeroglif asalet yazısı bulunan bileklik ile ışık anlamına gelen Pyros isimli bileklik ise koleksiyonun diğer göze çarpan parçaları arasında yer alıyor.

Siz de Atasay’ın dünya trendlerini şık tasarımlarla sunan “Vive Le ROI” koleksiyonlarıyla buluşmak için en yakın Atasay mağazasına uğrayın, kendi stil imparatorluğunuzu yaratın.

1-20160703122824.jpg


2016-07-03 12:19:00 1011

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup