• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Bomberg'in bu bilekliklerini çok seveceksiniz

Bomberg'in bu bilekliklerini çok seveceksiniz

Sıradışı tasarımların markası Bomberg, Sevgililer Günü’ne özel ikonik bileklik koleksiyonunu sunuyor.

Bomberg’in “Skull Phantom” saat modelinden esinlenerek tasarlanan bileklikler, rengârenk Swarovski taşlarla bezeli kuru kafalarıyla bu sezonun en “it” aksesuarı olmaya aday…

Cesur çizgilerin ve özel tasarımların markası Bomberg, “Skull Phantom” saat modelinden esinlenerek tasarlanan ilk aksesuar koleksiyonu “Bomberg Skully Bracelets”i moda severlerin beğenisine sunuyor.

Rengârenk Swarovski taşlarla bezeli kuru kafalardan oluşan Bomberg bileklikler, hayata eğlence katmayı seven kadınlara ve erkeklere sesleniyor.Kuru kafa bölümü paslanmaz çelikten olan bilekliklerin kordon bölümünde ise siyah, pembe altın gibi farklı pvd kaplama seçenekleri bulunuyor. İki farklı büyüklükte ve 17 renk alternatifiyle sunulan bileklikler, Bomberg saatlerle kullanıldığında göz alıcı etkisini daha da artırıyor.

aa-053.jpg

Bomberg’in kuru kafalı bilekliklerinden, sadece gözleri taşlı olanlar 1.000 TL, 100 adet renkli Swarovski taşıyla bezeli olanlar ise 1.660 TL fiyatıyla satışa sunuluyor. Günsal Saat resmi satış noktalarından ulaşabileceğiniz bilekliklerden biri mutlaka sevgilinizin gönlünü çalacak.


2016-01-19 10:09:00 1140

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup