• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Bu sonbahar bileklerine özgürlüğü tak

Bu sonbahar bileklerine özgürlüğü tak

Charms Company tasarımı mücevherler hafifliğiyle dikkat çekiyor.

Charms Company’nin Pretty Little Charms Koleksiyonu’ndaki ince ipli bileklikler özgürlüğü kucaklıyor. Altın sembollerle hareket kazanan bilekliklerin cazibesini ufak birer pırlanta tamamlıyor. Charms Company tasarımı mücevherler modern kadının stiline hafif ve zarif bir hava katıyor.

Charms Company’nin enerji dolu Pretty Little Charms Koleksiyonu özgürlüğü kucaklıyor. İncecik ipli bileklikler, altın sembollerle hareket kazanıyor. Bunlar arasında harflerin yanı sıra barışı, şansı ve bereketi simgeleyen semboller de yer alıyor. Sembollerin üzerindeki ufak beyaz pırlanta ise sadeliğin cazibesini anlatıyor. Hafif, zarif ve rastlantısal görünen Charms Company tasarımı mücevherler, stil sahibi modern kadının vazgeçilmezi olmaya aday.

charms-company_450tl.jpg

Gösterişi yalınlığından gelen birbirinden şık kolye, küpe, yüzük ve bilezikler, charmscompany.com.tr adresinden alınabiliyor. Aynı zamanda, Begüm Yalçın imzalı en yeni tasarımları, sürekli güncellenen Instagram fotoğrafları sayesinde takip edebilir ve kombin önerilerine göz gezdirebilirsiniz.


2014-09-22 18:27:00 1277

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup