• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Çağın asi ve modern annelerine: Maverick

Çağın asi ve modern annelerine: Maverick

Klasik bir saatte spor detayları arayanlara veya spor bir saatte klasik saatin şıklığını isteyenler Maverick’te buluşuyor.

İsviçreli saat devi Victorinox Swiss Army’nin ‘’Maverick’’bayan modelleriyle Anneler Günü’nde şehirli kadınları tam kalbinden vuracak müthiş bir hediye.

Asalete selam duran Maverick, renkleri, gözü yormayan kadranı ve sağlamlığıyla Anneler Günü’nde annesi için özel bir hediye arayanlara göz kırpıyor.

Çelik, altın kaplama  iki renkten oluşan saat bezeli ve bileziği ile metalden vazgeçemeyenlere ömür boyu kullanacakları çok sağlam bir çelik kasa sunuyor.

Victorinox Maverick, sportif özelliğini devam ettirirken, yenilenen modern yüzü, değişmeyen ana hatları ve hayatı kolaylaştıran fonksiyonları ile sihirli bir dokunuş gibi kolunuzdaki cazibesini artırıyor.

Dört farklı renk seçeneği eklenen Maverick, çelik ve kauçuk kayış alternatifinin yanı sıra, birbirine uyumlu canlı ve sıcak renkleri ile de Victorinox Swiss Army tutkunlarının gönlünü fethediyor. İşte bu yüzden annenizde Victorinox Swiss Army hak ediyor.

25 yıldır Türkiye distribütörlüğünü yürüten Eyüboğlu Saat güvencesi ile seçkin saat mağazalarında bulabileceğiniz bu saatle Anneler Günü'nde Dünyanın "en mükemmel" annesine bir sürpriz yapın. Maverick ölümsüzlüğü kolunda taşımak isteyen bayanların hizmetinde...

Teknik Özellikler

34 mm çelik kasa,

10 Atm (100 m) su geçirmezlik

Çizilme ve darbelere dayanıklı, 3 kat kaplamalı anti-refle safir kristal cam

İsviçre imalatı Ronda 705 Quartz Makine

Fiyatı : 1.490.-TL


2014-04-11 14:35:00 617

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup