• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Çelik Alyansın mucidi LoveWatch ile rekor kırıyor

Çelik Alyansın mucidi LoveWatch ile rekor kırıyor

​Çelik Alyans fikrini hayata geçirerek bir başarı öyküsü yaratan Lovering Kuyumculuğun sahibi Erdal Kaya şimdi yoluna saat ürünlerini de katarak devam ediyor.

Erkeklerin altın ve platin gibi pahalı madenlerden alyans alma isteklerinin olmadığını fark ederek ve kadınların da her kıyafetine uygun alyans istediklerini ancak bunun maliyetli olması nedeni ile çelik alyans alternatifini Türkiye'de ilk kez başlatan Erdal kaya‘’Hanımlar düğünlerinde altın ve platin gibi pahalı takıları tercih ediyor. Erkeklerin ise böyle bir ısrarı yok. Bu nedenle hanımlara moda ürünler sunmak için çelikten yapılan alyans üretim işine girdik. Böylece erkeklerin düğün masrafları azaldı. Hanımlarda uygun fiyata kıyafetlerine ve diğer aksesuarları göre alyans bulmaya başladılar. Bu nedenle büyük talep gördük. Şimdi bu başarı grafiğini saat modelimizle de devam ettirmek istiyoruz bu amaçla da saat sektörüne adım attık’’ dedi.

Kaya, çelik alyans da elde ettikleri bu başarıyı saatte de denediklerini ve gelen tepkilerin oldukça olumlu olduğunu söyledi. Kaya, çeliğin altın ve titanyum gibi prestijli bir görüntüsü olduğunu ancak fiyatının bu iki değerli metale göre çok çok aşağıda olması nedeni ile orta gelir grubunun ilgisini çektiğini söyledi.

2 AYDA %60 SATTIK

LoveWatch markası ile 1 Temmuz itibari ile ürünlerini Türkiye'nin 100 noktasında satışa sunduklarını söyleyen Kaya, satışlarımız %60 ‘a ulaştı. Hedefimiz yıl sonuna kadar 36 bin adet LoveWatch satmak dedi.

Fiyat aralıklarının 279 ile 429 TL arasında olduğunu söyleyen Kaya, Türkiye'nin en uzak bölgelerine de ulaştıklarını Diyarbakır’dan Hakkari'ye kadar her bölgede ve ilde Lovering Alyanslarının satıldığı her birimde saatlerin de satıldığını söyledi. Kaya,’’Tüketicilerin bu talebi bizi yeni yatırımlara yöneltti. Şimdi 10 yeni model üretimine de başlayacağız. Bunların arasında çelik ve hasır kordon ve takvimli kadran üretimine de başlayacağız ‘’diye konuştu.

‘’Bayilerden sürekli yeni siparişler geldiğini söyleyen Kaya, kurban bayramı nedeni ile satışlarımız hızlandı insanlar kendilerine ve hediye olarak LoveWatch saatlerinden yoğun olarak alıyorlar. Bu hızla gidilirse satış hedeflerimizi yeniden revize edeceğiz. Yeniden siparişler verilecek ‘’ dedi.


2016-09-04 12:41:00 818

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup