• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Charms Company ile tarzınızı tamamlayın

Charms Company ile tarzınızı tamamlayın

Charms Company, şıklığı yaşam stili haline getiren kadınların tarzını tamamlıyor.

Modern çizgilerle zarafeti birleştirerek ortaya göz alıcı mücevher tasarımları çıkaran Charms Company, ‘Follow me’ koleksiyonundaki püsküllü kolye ve küpeler, şıklığa önem veren kadınların tamamlayıcısı. Yazın sıcak havalarda şifon bluzler üzerine takacağınız roz altından yapılmış, pırlantalar ile süslenmiş kolye, boynunuzu süsleyecek. Püsküllü Şahmeran ise tarzını farklı dokunuşlarla ortaya koyan kadınların tercihi.

Cezbeden mücevherler tasarlayan Charms Company’nin “Follow me” koleksiyonu, pırlantanın ışıltısını modern ve sade tasarımlar ile birleştiriyor. Koleksiyonun zarif parçalarından bir diğeri ise püsküllü küpe. Yaz gardırobunuzun hafifliğine harika uyum sağlayacak 7 zincirli püskül earcuff küpe de, stilinizin mükemmel tamamlayıcısı olacak. Roz altından yapılmış, pırlanta ile süslenmiş zincirli küpe de sadelik ile şıklığın bir arada profesyonelce kullanıldığı nadide parçalardan.

Tasarımın tüm inceliklerini mücevherlere yansıtan Begüm Yalçın imzalı şık kolye, küpe, yüzük ve bilezikler,charmscompany.com.tr adresinden alınabiliyor. Aynı zamanda, en yeni tasarımları, sürekli güncellenen Instagram fotoğrafları sayesinde takip edebilir ve kombin önerilerine göz gezdirebilirsiniz.


2015-06-28 16:26:00 622

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup