• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Çocuklar için mücevherin en şık adresi: Atasay Kidsy

Çocuklar için mücevherin en şık adresi: Atasay Kidsy

Atasay Kidsy, Hello Kitty ürünleriyle kız çocukları için pespembe bir düş dünyasının kapılarını aralıyor.

Dünya mücevher trendlerini birbirinden gösterişli tasarımlarla buluşturan ve büyük küçük herkesi ışıltılı bir dünyaya davet eden Atasay Kidsy, “Hello Kitty”’li ürünleriyle tüm çocuklar için neşeli tasarımlar sunuyor.

Modayı takip eden ve trendy ürünler kullanmayı seven çocuklar için birbirinden renkli ürünler Atasay Kidsy’de. Çocukların hayal dünyasını mücevher formunda yeniden yorumlayan Atasay Kidsy “Hello Kitty” koleksiyonunda ki tasarımlar kız çocukları için mücevher modasının kapılarını açıyor. Koleksiyonda yer alan Hello Kitty’li kolye, küpe ve iğneler çeşitli renklerle takı kullanmaktan hoşlanan çocukların vazgeçilmezi nitelikte. Hello Kitty’nin yanı sıra; nazar boncuğu, kelebek gibi ikonikleşmiş figürlerin de yer aldığı kolyeler sezonun en trendy ürünleri arasında yerini alıyor. Birbirinden eğlenceli ve şık tasarımların yer aldığı Atasay Kidsy koleksiyonu, mücevher dünyasının vazgeçilmez ikonik figürlerini çocukların beğenisine sunmaya devam ediyor.

Çocuklarınızı en son mücevher modasını yansıtan renkli ve neşeli tasarımlarla buluşturmak için en yakın Atasay mağazasına uğramanız yeterli.


2014-10-03 02:24:00 688

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup