• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Cruciani ile şans hep yanınızda

Cruciani ile şans hep yanınızda

Dünyaca ünlü İtalyan markası Cruciani'nin ikonlaşmış tasarımı dört yapraklı yonca bilekliğiyle şansı her zaman bileğinizde taşımanız artık mümkün.

Size şans getirmesini istediğiniz bir simgeye mi ihtiyacınız var? Cruciani’nin ikonikleşmiş tasarımı dört yapraklı yonca şans bilekliği artık Türkiye’de!

Cruciani’nin en sevilen bileklik tasarımlarından biri olan dört yapraklı yonca tasarımı ilhamını ender bulunan dört yapraklı yoncalardan alıyor. Dünyanın her köşesinde umudun ve şansın simgesi olan dört yapraklı yoncaların bulanlara şans getirdiği inancından yola çıkılan bileklikle şansınızı bileğinizde taşmanız mümkün!

Şans bilekliği olarak da anılan bu bileklikler makrome tekniğiyle yapılıyor ve her bir yaprağı farklı bir anlama geliyor. Efsanelere göre; ilk yaprak üne kavuşmayı müjdelerken, ikinci yaprak zenginliği, üçüncüsü gücü ve dördüncü yaprak ise gerçek aşkı simgeliyor...

cruciani-ile-sans-hep-yaninizda(1).jpg

Şans getirdiğine inanılan ve bu nedenle Cruciani koleksiyonun en favorileri arasında yer alan dört yapraklı yonca şans bilekliği dünyanın yedi harikası gibi yedi adet yoncadan oluşuyor.

Dört yapraklı şans bilekliğini Cruciani Nişantaşı mağazasında bulabilirsiniz…


2016-02-21 13:37:00 1415

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup