• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Dünyanın ilk ve tek gümüş fuarına sayılı günler kaldı

Dünyanın ilk ve tek gümüş fuarına sayılı günler kaldı

Sereks Fuarcılık tarafından her yıl düzenlenen ve gelenekselleşen Expo Silver Antalya, 18. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Son günlerde Outlet Mücevher Fırsat Günleri ile adını duyuran Sereks Fuarcılık, 18 yıldır gelenekselleşen fuarı “Expo Silver Antalya”yı gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Dünyanın ilk ve tek gümüş fuarı olma özelliğini taşıyan “Expo Silver Antalya” Gümüş, Takı ve Saat Fuarı, 10-14 Nisan 2014 tarihlerinde Antalya Cam Piramit Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.  Türkiye’nin ihracat şampiyonu ve önde gelen toptancı firmalarının katılacağı bu fuara, başta Antalya olmak üzere, çevre illerden ve yurtdışından çok sayıda perakendecilerinin ziyaretçi olarak katılması bekleniyor.

Expo Silver Antalya’nın her yıl daha da büyüyerek devam ettiğini belirten Sereks Fuarcılık Genel Müdürü Gökhan Yerdan, “Dünyada ve Türkiye’de tüm mücevher fuarlarında gümüş, altın ve pırlanta ile beraber yer almaktadır. Expo Silver Antalya’da ise ilk senesinden itibaren sadece gümüşe yer veriyoruz. Bu nedenle dünyanın ve Türkiye’nin tek gümüş fuarıyız” dedi. Ayrıca Yerdan, turizmin başladığı bu günlerde özellikle turizm bölgesindeki gümüş perakendecilerinin bu fuara uğramadan sezona başlamadıklarını, 18 yıldır sezonun Expo Silver Antalya ile birlikte açıldığının altını çizdi.

Sektörde başarılı organizasyonlara imza atmanın gururunu yaşadıklarını belirten Yerdan, “Expo Silver Antalya’yı 18. Kez, Outlet Mücevher Fırsat Günleri’ni de önümüzdeki günlerde 6. kez gerçekleştirmeye hazırlanıyoruz. Sektör tarafından marka olarak kabul gören etkinliklerimiz, kuyumculuk sektörüne, hareket ve ticari ivme kazandırmaktadır. Etkinliklerimizin her yıl büyüyerek ve gelişerek kesintisiz ilerlemesi ise başarının bir göstergesidir” dedi.


2014-04-07 12:40:00 1273

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup