• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Edox ile zamanı renkli karşılayın

Edox ile zamanı renkli karşılayın

Edox'un iddialı bayan koleksiyonu baharın renkleriyle vitrinlerdeki yerini aldı.

2016 ilkbahar, yaz için bayanların rengârenk kıyafetlerine ve kombinlerine eşlik etmesi için geniş renk yelpazesi sunuyor.

Her koleksiyonunda bir hikâyeden yola çıkan butik saat üreticisi Edox, adanmışlıkla tutkunun birleştiği müthiş bir başarı hikâyesinden esinlenerek tüm dünya kadınlarının tutkuyla bağlandığı saati ‘’La Passion’’nu Türk Kadınlarının bileğine sundu.

Tüm dünya rekorlarını alt üst eden İspanyol yüzücü kendisini işine ve kariyerine adamış bir rekortmen. Şampiyonların saati olarak bilinen Edox’un Mireia Belmonte’nin hikâyesinden esinlenerek tasarladığı “La Passion” koleksiyonu isminden de anlaşılacağı üzere bir tutkunun eseri…

1457349770_edox__4.900_tl.jpg

Dünya butik saat üreticisi EDOX Açık kalp modelinde kadrandaki at nallarının birleşmesinden oluşan parça, içi boşaltılarak saatin içerindeki muhteşem mekanizmanın işleyişini de çarpıcı bir şekilde görüntülenmesini sağlıyor.

50 metreye kadar su geçirmezliği olan ve 33 mm çapındaki bu saat gerçekten Mireia‘yı ve onun yaşantısını günlük yaşantısında sergileyen fevkalade bir tamamlayıcı.


2016-04-02 14:37:00 815

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup