• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Edox imkansıze meydan okuyor !

Edox imkansıze meydan okuyor !

İsviçreli saat devi Edox’un efsane saati HydroSub, 1965’ten sonra ilk kez üretildi ve müthiş bir rekorla tüm dünyaya gücünü ispat etmeye hazır…

Edox’un 1965’te o yıllarda kırılması zor bir rekorla 500 metreye kadar su geçirmezlik özelliğiyle ürettiği HydroSub modeli saati yeniden üretildi. HydroSub, 130. Yılını kutlayan Edox’un en büyük kozu olacak.

KUZEY KUTBU’NDA HYDROSUB’LA MÜTHİŞ REKOR

49 mm çaplı, dış etkenlere karşı özel koruma sağlayan Master Lock özelliği ve hassasiyet kalitesi Kronometre Sertifikası ile onaylanan bu muhteşem saat adına yakışır bir organizasyonun da resmi zaman tutucusu olacak.

cristian+redl+2.jpg

2015'in Şubat Ayı’nda, Kuzey Kutbu'nda düzenlenecek ve Rekortmen Serbest Dalışçı Christian Red tarafından ilk kez denenecek tüpsüz dalışın ana sponsoru olacak. Edox ,HydroSub imkansızlara meydan okuyan bir saat olduğunu bu şekilde gösterecek. Bir anlamda dalış dünyası için tarihi önem taşıyan bu deneme, Edox'un da zorlu koşullarda ne kadar dayanıklı olduğunun bir ispatı niteliğinde.

Bu rekor denemesi için önce kızaklarlarla Kuzey Kanada'dan, denemenin yapılacağı Kuzey Kutbu’na geçilecek. HydroSub bu yolculukta Ünlü Fotoğrafçı Markus Fillinger ve Christian Redl'in kolunda can bulacak.

Gerek dalışta, gerekse dalış öncesindeki zorlu koşullarda ikilinin ana sponsoru olacak Edox HydroSub,130. yıl şerefine sadece 350 adet üretildi.

Fiyat : 7000 TL


2015-02-22 16:05:00 1525

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup