• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Elmasın yeniden varoluşu: Tekvin

Elmasın yeniden varoluşu: Tekvin

Tekvin’den Sevgililer Günü özel fiyatlarıyla pırlantalı zümrütlü bileklikler...

İnsanlık tarihinden bile daha eski bir geçmişe sahip olan elmas zamanın başlangıcından itibaren var olmasıyla eşsiz bir doğa mucizesi olarak nitelendirilir.

70’li yıllardan bu yana altından gelen tecrübesini dünyanın en değerli taşına aktaran Tekvin, “Yaradılış ve doğuş” anlamına gelen ismini işte bu mucizeden esinlenerek aldı.

Elmasın masalsı serüvenine olan saygıyla 1983 yılında pırlanta sektörüne giriş yapan Tekvin pırlanta deneyimli tasarım kadrosu ve satış ağıyla pırlanta sektörünün lokomotif firmalarından biri oldu…

Tasarımlarında gerek Osmanlı ve Türk tarihinden ilham alan, gerekse dünyadaki tüm mücevher fuarlarını gezerek trendleri takip eden Tekvin Pırlanta, fiyat skalasıyla da geniş bir müşteri ağına hitap ediyor.

Türkiye’nin dört bir yanındaki seçkin mücevheratçılarda satılan Tekvin Pırlanta özel günler için yaptığı özel tasarımlar ve kampanyalarla kendi müşterisini oluşturmuş durumda…

AŞKINIZIN BİLEĞİNİ PIRLANTA VE ZÜMRÜTLER SARSIN

Sevgiliniz ölümsüzlüğü kolunda taşısın

Tekvin’in Sevgililer Günü özel fiyatlarıyla satışa sunulan tasarımlardan en dikkat çekeni pırlantalı zümrütlü bileklikler… Pembe ve yeşil renk seçenekleriyle farklı stillere hitap eden Tekvin, kolunda ölümsüzlüğü taşımak isteyen kadınların hizmetinde.

aaa-004.jpg

Pembe bileklik: 10.900 TL
Yeşil bileklik: 8.690 TL .


2015-01-14 12:08:00 1226

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup