• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

En Favori mavi, blue topaz ve pırlanta ile buluşuyor

En Favori mavi, blue topaz ve pırlanta ile buluşuyor

Tarzıyla dikkat çekmesini bilen kadınlar, bu yazın en “Favori” mavi ürünlerinden olan Blue Topaz ile dikkatleri üzerinde toplayacak.

Favori’nin Blue Topaz serisinin birbirinden etkileyici ürünleri sayesinde bayanlar bu yaz da çok çekici olacak. Beden ve zihin ilişkisini güçlendiren, bereket ve uğuru temsil eden Blue Topaz serisi, bu yaz Favori’nin en gözde ürünleri arasında yer alıyor. Mavinin göz kamaştırıcılığı ve tasarımın eşsiz uyumu ile birleşen Blue Topaz serisi ile kadınlar, kendini hem huzurlu hem de dinamik hissedecekler.

Avrupa’nın en büyük ve modern kuyumculuk tesisine sahip Favori, birer sanat eserini andıran ürünlerinin tamamını kendi tesislerinde üretiyor. AB ve TSE standartlarına uygun olarak ömür boyu ayar ve kalite garantisi ile satılan ve Türkiye’nin dört bir yanındaki Favori mağazalarından ulaşılabilen bu seçkin ürünler, uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor.

Sizde Favori’nin Blue Topaz ürünlerinden birine sahip olmak istiyorsanız, yapmanız gereken hemen en yakın Favori mağazasına uğrayabilir veyawww.favori.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yüzük: 775 $


2014-06-30 13:43:00 1441

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup