• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

En şık hediye Victorinox Swiss Army’den

En şık hediye Victorinox Swiss Army’den

Victorinox Swiss Army, sevdiklerine hediye arayanlara her stile ve tarza uygun modeldeki saatleri ile şık ve zarif seçenekler sunuyor.

Eyüboğlu distribütörlüğündeki Victorinox Swiss Army; kalite, performans ve işlevselliği bir arada sunduğu saat tasarımları ile sevdikleriniz için çok özel bir hediye alternatifi olacak. Victorinox Swiss Army’nin özellikle klasik ve spor saat modelleri bu bayramda dikkatleri üzerine toplayacak.

Birbirinden şık ve kullanışlı saatleriyle kalitesinden ödün vermeyen Victorinox Swiss Army’nin tasarlayıp ürettiği Maverick modeli ile ister eşinizi, ister babanızı isterseniz de kendinizi mutlu edin. 10 ATM su geçirmezliği, kronometresi, takimetre göstergesi, tarih göstergesi, yansıtma yapmayan safir kristal camı ve kauçuk ya da çelik kayışlarının hassas dokunuşu ile Victorinox Swiss Army Maverick bileğinizi kavrıyor.

Hem özel hem de günlük kullanıma uygun olan Victorinox Swiss Army’nin Maverick model saatleri bu bayram sevdiklerinizi mutlu ederken, şıklıklarının da tamamlayıcısı olacak.

Victorinox Swiss Army Maverick saatin fonksiyonlarına göre fiyatı 1.630 TL – 2.200 TL arasındadır.


2015-07-19 20:13:00 694

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup