• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

En uygun hediye alternatifleri Zeckie'de

En uygun hediye alternatifleri Zeckie'de

Zeckie'nin farklı tasarımlara sahip takıları tüm sevdiklerinize hediye alternatifleri sunuyor.

Zeckie'nin farklı tasarımlara sahip takıları tüm sevdiklerinize pırlanta ile bezenmiş kare yüzükler, bronz bir kolye veya ince zincirli bilezik hediye alternatifleri sunuyor.

Zeckie'nin farklı tasarımlara sahip takıları, kardeşinizden, annenize, sevgilinizden, en yakın arkadaşınıza kadar tüm sevdiklerinize pırlanta ile bezenmiş kare yüzükler, bronz bir kolye veya ince zincirli bilezik hediye alternatifleri sunuyor. Yeni yıl hediyenizi alırken http://shop.zeckie.com/ adresine veya Nişantaşı Ihlamur yolu dükkanına bakmadan karar vermeyin.

Markanın yaratıcısı Zekiye Koçarslan, koleksiyonuyla klasik ve modern tarzı bir araya getiriyor. Zeckié sonbahar-kış koleksiyonu, retro modellerden bükülme, kırılma ve form bozulmalarıyla şekillenen post modern modellere uzanan zengin hediye seçenekleri sunuyor.

Rock &Chic koleksiyonuyla hem alternatif hem şık tarzı birleştiriyor. Parıldayan plakalarla bronzun ve gümüşün yansımalarının farkedildiği tasarımlar, en sade kıyafetleri bile değiştiriyor.

Art-Nouveau stilin modern köşelerle yorumlandığı Saf Enerji koleksiyonunda, garnet, yeşil quartz, polayt gibi renkli taşların kullanıldığı roze altın koleksiyonundaysa, Zeckié kışa canlı bir giriş yapıyor.

Zümrüt, safir, siyah pırlanta, yakut gibi değerli taşların kullanıldığı modeller klasik ve şık hediye seçenekleri arasında yer alırken yeni yıl dilekler taşıyan kolyeler, siz ve sevdikleriniz için anlamlı bir yeni yıl sürprizine dönüşüyor.


2013-11-21 16:15:00 686

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup