• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Favori Hollow bileklikleri

Favori Hollow bileklikleri

Hollow ürün grubu, hanımların yeni gözdesi olacak...

Tasarımlarıyla takı sektörüne yön veren Favori, farklı üretim tekniği ve modern çizgisi ile gündelik yaşamın vazgeçilmezi olacak bileklik, küpe ve kolyeden oluşan Hollow serisini hanımların beğenisine sunuyor.

Avrupa’nın en büyük ve modern kuyumculuk tesislerinde yılda 6.000’den fazla özgün modele imzasını atan Favori, bileklik, küpe ve kolyeden oluşan, hafif ve modern çizgisi ile dikkatleri üzerine çeken Hollow ürün grubu, hanımların yeni gözdesi olacak.

Farklı üretim tekniği ile üretilen ve değişik aksesuarlarla şık bir görünüme kavuşan takılar, Favori tasarımcılarının dokunuşları ile bütünleşince ortaya mükemmel bir sonuç çıkıyor. Dünya modasını yansıtan birbirinden şık modeller ile bayanların gündelik hayatında rahatlıkla kullanmayı tercih edeceği Hollow ürün gruplarında, rose, beyaz ve yeşil altından oluşan üç farklı renk seçeneği bulunuyor.

Sektöründe pek çok yeniliğin öncüsü olan Favori, ürünlerine ömür boyu ayar, TSE ve kalite garantisi veriyor. Favori’nin Türkiye çapındaki 100 mağazasında tüketicilerin beğenisine sunulan ürünlerini incelemek için en yakın Favori mağazasını ya da www.favori.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.


2014-08-11 14:38:00 879

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup