• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Favori ile müziğin notaları sizin için çalsın

Favori ile müziğin notaları sizin için çalsın

Favori, keyifli kolye uçlarını müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Özgün ve benzersiz tasarımların lider markası Favori, zengin ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

Ruha dokunan müzik tınıları, Favori’nin özgün takılarının ilham kaynağı oluyor. Birbirinden özel kolye uçları kimi zaman süslü sol anahtarları olurken, kimi zaman da notalarla karşımıza çıkıyor. Hem müzik hem de tasarımın bütünleştiği koleksiyonlara hayat veren Favori, müziğin evrensel dilini estetikle buluşturuyor.

Kimi zaman uçsuz bucaksız müzik yolculuklarında sonsuzluğun kapılarını aralayan sol anahtarları, kimi zaman da müziğin gizli kahramanları notalar, kolye uçları ve seçkin aksesuarlara dönüşerek müzik severlerin şıklığını tamamlıyor. Favori’nin küçük büyük herkesi keyifli yolculuklara çıkaran kolye uçlarını görmeniz için sizi en yakın mağazamıza davet ediyoruz.

Kırk beşi aşkın tasarımcısı ve tasarım okuluyla, yılda 6 bin den fazla özgün modele imza atan Favori, sürekli yenilenen zengin ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Favori mağazalarından satın alınan tüm takılar TSE güvencesiyle satılıyor, bakımları ve gerektiğinde tamirleri ücretsizyapılıyor.

Türkiye’nin dört bir yanındaki Favori mağazalarından ulaşılabilen bu seçkin ürünler uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor. Koleksiyonları görmek için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz:


2014-02-16 01:32:00 840

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup