• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Favori'den annelere layık kampanya

Favori'den annelere layık kampanya

Takı sektörünün lider markası Favori, Anneler Günü'ne özel indirim fırsatları sunuyor.

Takı sektörünün lider markası Favori; Mayıs ayı içinde, Anneler Günü’ne özel kampanya kapsamında,  tüm pırlantalı ürünlerde  %30, altın ürünlerinde ise %15 indirim fırsatı sunuyor. 890 TL’ye satışa sunulan renkli taşlı pırlantalı yüzükler ise elmas şans kolyesi hediyeli.

Bizim için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan ve hayatımızın vazgeçilmezi olan annelerimize olan sevgimizi ve bağlılığımızı yansıtabileceğimiz bu özel günde vereceğimiz armağanlar, Favori tasarımcılarının ellerinde takıya dönüşüyor. Annenize olan sevginizi taçlandıracağınız bu özel günde Favori, indirim kampanyasını tüm altın ve pırlantalı ürünleri için uyguluyor.

Avrupa’nın en büyük ve modern kuyumculuk tesisine sahip Favori, birer sanat eserini andıran ürünlerinin tamamını kendi tesislerinde üretiyor. AB ve TSE standartlarına uygun olarak ömür boyu ayar ve kalite garantisi ile satılan ve Türkiye’nin dört bir yanındaki Favori mağazalarından ulaşılabilen bu seçkin ürünler, uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor.

“Favori’nin, Mayıs ayı içinde Anneler Günü kampanyasından yararlanmak için Favori mağazalarını ziyaret edebilir, size en yakın Favori mağazasını www.favori.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.


2014-04-28 13:01:00 666

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup