• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Favori'den deniz kızı efsanesi

Favori'den deniz kızı efsanesi

Her zevke uygun özgün ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken Favori, deniz kızı efsanesini takılarıyla buluşturuyor.

Favori; büyük bir özenle hazırladığı ve tasarımın ön planda olduğu "Derin Deniz" koleksiyonundan görenleri hayran bırakan “Deniz Kızı” kolyeleri ile yine kadınların güzelliğini tamamlıyor.

Güzellikleri dillere destan olan ve onları görenlerin üzerinden gözlerini alamadığı söylenen “Deniz Kızı”, alımlı ve efsanevi kadınların şıklığına şıklık katıyor. Favori; denizin esrarengiz kızlarını üzerinde taşımak isteyenler için hazırladığı bu özel ve en ilgi çekici parçası “Deniz Kızı” kolyeleri ile mavi suların huzur veren görüntüsünü ve efsanelerini bir araya getiriyor.

Modaya uygun, yenilikçi ve özel tasarımlarıyla takı modasına yön veren Favori'nin seçkin tasarımcıları tarafından hazırlanan ve hepsi birer sanat eserini andıran deniz kızı kolyeleri, kadınların gizeminize gizem katıyor.

Favori'nin Türkiye çapındaki 100 mağazasında tüketicilerin beğenisine sunulan ve uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çeken ürünleri incelemek için en yakın Favori mağazasını ya da www.favori.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.


2014-08-21 11:49:00 1103

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup