• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Favori'den Melek Annem takıları

Favori'den Melek Annem takıları

Anneler Günü’nde annenize olan sevginizi, Favori’nin Melek Annem koleksiyonuyla taçlandırabilirsiniz.

Bizi dünya ile tanıştıran, bebeklik dönemimizde bıkmadan usanmadan ‘anne anne anne…’ diyerek bize anne demeyi öğreten, ‘Neden? Niçin? Nasıl?’ sorularına içtenlikle cevap veren, bizim için her zaman en iyi arkadaş ve en iyi sırdaş ünvanlarına sahip olan biricik annelerimiz; bizi biz yapan hayatımızdeki en önemli insanlardan biri.

Bizim için hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan ve hayatımızın vazgeçilmezi olan annelerimize olan sevgimizi ve bağlılığımızı yansıtabileceğimiz bu bu özel günde vereceğimiz armağanlar, Favori tasarımcılarının ellerinde takıya dönüşüyor... Favori, anne sevgisinden ilham alarak, anneler kadar eşsiz bir koleksiyona imza atıyor...

Favori, “Melek Annem” adını verdiği koleksiyonu ile anneye duyulan sevginin en büyülü anlatımını sunuyor. Favori’nin usta tasarımcılarının ellerinde hayat bulan ve sevgiyle birlikte sunulan en özel hediyeler arasında yerini almaya aday “Melek Annem” koleksiyonu, annelerin yüzüne kocaman bir gülümseme yerleştirecek.

Avrupa’nın en büyük ve modern kuyumculuk tesisine sahip Favori, birer sanat eserini andıran ürünlerinin tamamını kendi tesislerinde üretiyor. AB ve TSE standartlarına uygun olarak ömür boyu ayar ve kalite garantisi ile satılan ve Türkiye’nin dört bir yanındaki Favori mağazalarından ulaşılabilen bu seçkin ürünler, uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor.

Favori Çiçek Kolye 415 TL'den satılıyor.


2014-04-01 16:29:00 810

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup