• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Favori'nin gelinlere özel inci setleri

Favori'nin gelinlere özel inci setleri

Doğanın mucizesi inciyi altınla birleştiren Favori’nin incili setleri, zarafeti ve sadeliği yeni bir boyuta taşıyor.

Favori, düğün hazırlıkları yapan gelinlere özenle hazırlanmış tasarımlar sunmaya devam ediyor. 

Düğün takıları, kadınların en özel günleri olan düğünlerinde, gelinliklerini ve görünüşlerini tamamlayan son dokunuştur. Takı modasına yön veren Favori, her geline, her gelinliğe yakışan incili takıları yeni bir tasarım anlayışıyla gelinlerin beğenisine sunuyor. İncinin sadeliği ve kusursuzluğu, Favori’nin ince düşünülmüş tasarımlarıyla birleşince, inci binlerce yıldır olduğu gibi düğün günlerinde de kadınların zarafetini tamamlıyor. 

incili+set_+1.jpg

Kolye, yüzük ve küpeden oluşan Favori’nin incili setleri; mükemmel ve kusursuz görünürken, doğallık ve sadelikten de vazgeçemeyen gelinlerin ilk tercihleri olacak. Günlük kullanım için de uygun olan inci; stil sahibi kadınların her kombininde düğün anılarını tazeleyecek.

incili+set+_+2.jpg

Avrupa’nın en büyük ve modern kuyumculuk tesisine sahip Favori, birer sanat eserini andıran ürünlerinin tamamını kendi tesislerinde üretiyor. AB ve TSE standartlarına uygun olarak ömür boyu ayar ve kalite garantisi ile satılan ve Türkiye’nin dört bir yanındaki Favori mağazalarından ulaşılabilen bu seçkin ürünler, uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor.


2015-05-29 17:12:00 1150

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup