• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Favori'nin yeni nesil elmasları güneş gibi ışıldıyor

Favori'nin yeni nesil elmasları güneş gibi ışıldıyor

Huzurun ve dinginliğin simgesi olan yeşil rengi, Favori’nin yeni nesil elmaslarına sahip olan günümüz kadınlarını daha cazibeli kılıyor.

Birbirinden özel ve şık tasarımlarıyla sektöre damgasını vuran Favori, şimdi de yepyeni elmas koleksiyonuyla kadınların yüzlerini güldürüyor. Tasarımlarında yeşil rengin dinlendiriciliğini ve gizemini kullanan Favori, elması yeniden trend haline getiriyor. Favori yepyeni elmas koleksiyonuyla, elması sadece davetlerde takılan takı olmaktan çıkarıp günlük yaşama taşıyor ve her yaştan kadının kullanımına sunuyor. Suyla temasında ışıltısını kaybetmeyen yeni nesil elmas koleksiyonunda yer alan yüzük, küpe ve kolye alternatifleri tüm kadınları Favori mağazalarına davet ediyor.

TASARIMLARA GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYIN

Takı sektörünün lider markası Favori’nin Avrupa`nın en büyük ve modern kuyumculuk tesislerinde üretilen ürünlerinin tamamı TSE güvenceli olup, kalite garantisiyle satılıyor. Türkiye’nin dört bir yanındaki Favori mağazalarından ulaşılabilen bu seçkin ürünler uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor.


2013-12-19 03:03:00 993

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup