• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Ferre Milano'dan Sevgililer Günü’ne özel hediyeler

Ferre Milano'dan Sevgililer Günü’ne özel hediyeler

Sevgilinize en özel hediye Ferre Milano’da...

İtalyan şıklığının önde gelen temsilcilerinden Gianfranco Ferre’nin imzasını taşıyan ve iddialı modelleriyle kadın ve erkek herkesin şıklığını tamamlayan Ferre Milano, Sevgililer Günü’ne özel modeller sunuyor.

Ferre Milano, sevgilisine en güzel hediyeyi vermek isteyenlere özel kutusunda, erkekler için kartvizitlik hediyeli, kadınlar için anahtarlık hediyeli Sevgililer Günü özel modelleriyle cazip bir seçenek sunuyor.

Göz alıcı tasarımıyla dikkat çeken Ferre Milano Sevgililer Günü koleksiyonu, kordon ve kadranda kullanılan moda akımlarında yer alan renkleriyle cezbediyor.

aa-055.jpg

Bir Saat İki Tarz…

Swiss Military Hanowa’dan Sevgililer Günü’ne Özel Fiyat

50 yılı aşkın deneyimiyle üstün kalitede koleksiyonlar hazırlayan Swiss Military Hanowa, Sevgililer Günü’ne özel bir model hazırladı. Kusursuz İsviçre saat teknolojisinin en göz alıcı örneklerinden olan saat Sevgililer Günü için seçkin bir hediye alternatifi.

Tasarımlarıyla sofistike bir yaşam tarzını yansıtan Swiss Military Hanowa, 689 TL’lik özel fiyatıyla da cazip bir seçenek oluşturuyor. Sevgililer Günü’ne özel model sezonun trend rengi lacivert bez kordonunun yanı sıra, lacivert deri kordon alternatifi sunuyor. Saatin özel kutusunda, kordon değişikliğini kolayca yapabilmek için kordon değişim aparatı da mevcut.
 


2016-02-01 10:08:00 1191

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup