• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Fix Silver ile annenize sonsuzluğu hediye edin

Fix Silver ile annenize sonsuzluğu hediye edin

Fix Silver, yeni koleksiyonu ile annenize olan karşılıksız sevginizi anlatmanın en güzel yolunu sunuyor.

Fix Silver, annenin çocuğuna karşılık beklemeden sabırla verdiği emeğin simgesi olan inci ve sonsuz sevgiden ilham alan tasarımları ile bu büyük, karşılıksız aşkı zamansız kılıyor.

 Aksesuar kullanmayı bir keyfe dönüştüren Fix Silver, inci ve farklı sembollerin kullanıldığı yeni koleksiyonu ile göz dolduruyor… Zarif ve bir o kadar da şık tasarımlara sahip koleksiyon tasarımlardaki inceliğiyle ön plana çıkıyor. Anneler gününün vazgeçilemez simgesi incinin, doğadan gelen güzelliği ve oluşum evreleriyle anne - çocuk arasındaki bağından ilham alan tasarımlar, koleksiyonu daha da özel hale getiriyor. Fix Silver’ın yeni koleksiyonunda 20’ye yakın kolye, küpe ve bileklik seçeneği mevcut.

Gümüş üzerine rose gold kaplama tasarımlara yer verilen koleksiyonda kullanılan Fatma’nın eli, vav, yonca ve sonsuzluk gibi farklı semboller ile incinin müthiş uyumu annenizin şıklığının tamamlayıcısı olacak. Koleksiyonda kullanılan bazı semboller zirkon taşlarla süslenirken tasarımlar inci ile zamansız hale geliyor.

Fix Silver Anneler Günü’ne özel kampanyasıyla; 1 – 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında her 75 TL’lik alışverişe 20 TL hediye çeki imkanı sunuyor.

aa-004.jpg

 


2014-04-29 08:44:00 1034

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup