• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Gelin mücevherleri renkleniyor

Gelin mücevherleri renkleniyor

2014 yılının gelin mücevherleri trendi: Renkli taşlar...

Türkiye'nin en değerli sitesi Kozalac.com, hayatınızın en anlamlı gününde, güzelliğinizi ve şıklığınızı tamamlayacak mücevher seçenekleri sunuyor. Gelinliğinizin tarzına göre mücevher önerileri sunan Kozalac.com, 2014 yılının gelin mücevherleri trendini, renkli taşlar olarak paylaştı.

Gelinliği tamamlayacak en önemli unsurun mücevher ve aksesuarlar olduğunu vurgulayan Kozalac.com, 2014 gelin mücevherleri trendlerini de açıklıyor.

Kozalac.com Yönetim Kurulu Başkanı Ümit İşeri gelin adayları için 2014 gelin mücevherleri trendlerini paylaştı: "Gelinliğinizi tamamlayacak mücevherlerinizle bir bütün oluşturmalısınız. Bunun için de seçeceğiniz mücevherleriniz, gelinliğiniz, saçınız, makyajınız ve ayakkabılarınızla bir ahenk oluşturmalı. 2014 yılında gelinliğiniz hangi model olursa olsun, renkli taşlarla süslü mücevherler trendleri oluşturuyor. İster renkli taşlarla tasarlanan sade bir küpe, ister yakut, zümrüt gibi değerli taşlarla tasarlanan bir gerdanlık... Bu yıl mücevherler sadelikten biraz daha kurtuluyor. Gelin adayları hayal ettikleri bütün mücevherleri, Kozalac.com internet sitemizden bulabilirler."

Trendler dışında hareket etmek isteyen gelinler için ise Kozalac.com'un gelin modellerine yönelik önerileri ise şöyle; Gelinliğiniz sade bir modelse, su yolu dediğimiz pırlanta bir gerdanlıkla, sadeliğinize hareket katabilirsiniz. Gelinliğiniz dantelli bir modelse nostaljik inci ve elmaslarla süslü bir gerdanlık tercih edebilirsiniz.

Işıltınızla herkesi büyüleyeceğiniz bu özel günde, mücevherlerinizi ve eşinizin aksesuarlarını, Kozalac.com'un ünlü tasarımcılarının takı ve aksesuarları arasından seçebilirsiniz. Kozalac.com'da yer alan 5 binden fazla parça arasından yapacağınız seçimin ardından, mücevheriniz 7 iş günü içinde VIP teslimat ile adresinize teslim ediliyor.

Seçilen ürüne özel kombin önerilerinin de sunulduğu Kozalac.com'da, ayrıca 5 bin TL üzeri ürünlerde "Özel Sunum" ayrıcalığı da sunulan imkanlar arasında.


2014-04-19 12:30:00 601

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup